Старший викладач Є. Ю. Захарченко взяв участь у Літній школі з вивчення історії Голокосту

Протягом 1 — 12 липня 2019 р. старший викладач Є. Ю. Захарченко взяв участь у IV літній школі з вивчення історії Голокосту, що була організована спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Українським Центром із вивчення історії Голокосту та за підтримки Центру перспективних
досліджень Голокосту імені Джека Джозефа і Мортона Манделя Меморіального Музею Голокосту США
(м. Вашингтон, Округ Колумбія).

Учасниками Школи стали 18 викладачів вищих навчальних закладів України,
аспіранти, молоді дослідники Голокосту, усі, хто зацікавлений у дослідженні єврейської історії, історії Голокосту та у викладанні відповідних університетських курсів. Програма школи охоплювала теми із довоєнної історії єврейського життя у Східній Європі, історії Голокосту та післявоєнного періоду. Щоденні заняття складалися з презентацій запрошених лекторів, виступів учасників школи, в яких вони представляли власні наукові дослідження та/або навчальні програми, обговорювали можливості професійного розвитку тощо.

Під час Школи Є. Ю. Захарченко презентував міжфакультетську дисципліну за вибором, що пропонується студентам 3 курсу Харківського національного університету імені В. Н. Каразані «Історична політика в Україні (наприкінці 1980-х — на початку ХХІ ст.)».