Старший викладач Євген Захарченко взяв участь у міжнародній робітні

10 травня 2021 р. розпочала роботу Міжнародна робітня «Як викладати багатоетнічну і транснаціональну історію: Україна», яку організували кафедра історії та програма єврейських студій Українського католицького університету; Центр урядування та культури у Європі Санкт-Галленського університету; Центр міської історії Центрально-Східної Європи у Львові.

У робітні взяв участь старший викладач кафедри історії України Євген Захарченко, який презентував для обговорення загальний курс, що викладається студентам історичного факультету «Історія України (давні та нові часи). Частина 1. Від найдавніших часів до 1648 р.». Перша панель робітні була побудована навколо обговрення проблем репрезентації інклюзивної моделі історії України на прикладі загальних курсів, що викладаються в українських ВНЗ. Дискутантом виступив професор Ярослав Грицак.

Робітня була присвячена обговоренню українського гранд-наративу та викладання історії України у вишах; порівнянню імперської та радянської історії а також місцю України в центральноєвропейській історії. Свої програми та силабуси, разом із власними методиками презентували викладачі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Лондонського університету, Будапештський університет імені Лоранда Етвеша, УКУ, Галле-Віттенберзького університету імені Мартіна Лютера, Санкт-Галленського університету. Дискутантами на панелях виступали: Ярослав Грицак, Олександр Зайцев, Ульріх Шмідт.