«Історія України та хліб з маслом»: монетизація hard & soft skills у ХХІ ст.

28 вересня о 13:30 в ауд. 5-58 відбувся семінар «Історія України та хліб з маслом»: монетизація hard & soft skills у ХХІ ст. Запрошеною спікеркою виступила Ольга Симоненко, випускниця 2009 року, генеалогиня, підприємиця, режисерка, яка в межах проекту Indie Lab. Лабораторія з кіновиробництва для молодих митців стала авторкою власного фільму. Більше про проєкт Ольги за посиланням. Ольга розповіла про особливості створення власного медіапродукту та участь у міжнародних проектах з підтримки

Ольга Симоненко, випускниця історичного факультету, кафедри історії України 2009 р. З 2010 р. — підприємець у сфері креативних індустрій. У 2012 році заснувала власну компанію, що займається генеалогічними дослідженнями родин з країн Східної Європи. Дослідила близько 100 родоводів. З 2018 р. займається режисурою документальних фільмів, написанням сценаріїв та режисурою монтажу.

Alma Mater запрошує завітати своїх колишніх студентів і розповісти як склалися їхні кар’єрні траєкторії, згадати викладачів, поділитися власним набутим досвідом, поспілкуватися із новим поколінням молодих істориків, що лише здобувають освіту!