Міжнародний науковий семінар «У пошуках обличчя міста…»

14-15 травня 2021 року відбувся завершальний Міжнародний науковий семінар «У пошуках обличчя міста: практики саморепрезентації багатонаціональних міст України в індустріальну та постіндустріальну добу»в межах наукового проекту «Практики саморепрезентації багатонаціональних міст в індустріальну і постіндустріальну добу».

В заході взяли участь молоді науковці та викладачі кафедри історії України. Було представлено дослідження Романа Любавського «Соціалістичне містечко «Новий Харків»: від архітектурної утопії до мікрорайону», Євгена Захарченка і Кабаргіної Варвари «Пам’ять про євреїв у міському просторі на прикладі Харкова, Одеси, Дніпра, Запоріжжя та Донецька», Анастасії Ховтури «Транспортна інфраструктура міст Східної і Південної України як елемент образу міста кінця XIX – початку XXI ст.».

Проєкт здійснюється уже протягом трьох років і залучив до участі дослідників та науковців Києва, Одеси, Харкова, Донецька, Дніпра, Вінниці, Бердянська, Львова та Запоріжжя. Проєкт реалізується завдяки фінансовій підтримці Програми імені Ковальських та Програми вивчення сучасної України Канадського інституту українських студій Альбертського університету (Едмонтон, Канада).

З офіційною програмою можна ознайомитися за посиланням.